Zámek Račice

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Račice 1, Račice-Pístovice 68305

Zámek Račice – dovolená v malebném prostředí mezi Drahanskou vrchovinou a Moravským krasem.
Pro ubytování na zámku Račice můžete využít  apartmány až pro 8 osob (tři ložnice), dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, pokoje pro 2 až 4 osoby se společným sociálním zařízením. Hosté všech těchto pokojů mohou využívat sdílené kuchyňky.
Apartmán se dvěma pokoji a kuchyňským koutem poslouží až čtyřem hostům. Pro skupinky pak nabízíme dva apartmány se třemi pokoji. Jeden z těchto apartmánů pojme až 7 a druhý až 8 hostů. Zajímavostí apartmánu pro 7 osob je romantický dvoulůžkový pokoj v baště u zámecké brány s výhledem na svah zámeckého parku.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Zámek Račice On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový Standard
Třílůžkový Standard
Čtyřlůžkový Standard
Dvoulůžkový Studio
Čtyřlůžkový Apartment
Rodinný Duplex
Rodinný Apartment

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Zámek Račice Pokoje

Apartmán A1 pro 7 až 8 osob, se třemi ložnicemi


Apartmán A1 se třemi ložnicemi má vstup po schodišti z nádvoří. Z chodby, která je společná pro pokoj P1, je přístup do koupelny se dvěma sprchovými kouty, dvěma umyvadly a dvěma WC kabinami. Z téže chodby se vstupuje do obývacího pokoje o rozloze cca. 22 m2 s kuchyňským koutem. Odtud je pak průchod do obytné části se třemi pokoji. Na stejném podlaží jako obývací pokoj je jeden dvoulůžkový pokoj s plochou cca. 12,8 m2 a  jeden třílůžkový pokoj 23,76 m2. Po schodišti se dostanete do hradební věžičky – bašty s perlou tohoto apartmánu – romantickým dvoulůžkovým pokojem o rozloze 23,74 m2 s výhledem na zámecký park.


Apartmán A2 pro 2 až 4 osoby


Největší místností apartmánu A2 pro 2 až čtyři osoby je prostorný obývací pokoj o rozloze cca. 30m2 s kuchyňským koutem. Zde je kromě obvyklého mobiliáře pohodlná designová pohovka Cubetto II, kterou lze rozložit na dvoulůžko 160 x 200 cm s parametry  vyhovujícími postelím pro hotely. Odtud se prochází do menší  ložnice (cca. 13,3 m2) s dvoulůžkem. K ložnici přiléhá koupelna s toaletou a sprchovým koutem.


Apartmán A3 pro 8 osob, se třemi ložnicemi


Apartmán A3 má tři ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Jedna z ložnic je podobně jako koupelna přístupná samostatně z chodby. Je třílůžková  a má plochu 25,5 m2. Do dalších dvou ložnic je přístup z obývacího pokoje o ploše 39,5 m2. Větší z těchto ložnic je třílůžková a má plochu 22,66 m2. Také dvoulůžkový pokoj svou plochou 15,6 m2 poskytuje hostům vyhovující komfort.


Pokoje typu P pro 2 osoby, s vlastní koupelnou


Každý ze tří pokojů typu P má vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Postele jsou uspořádány jako dvoulůžko, přičemž v pokojích P1 a P2 lze postele přesunout do uspořádání „twin“ jako samostatná lůžka. Každý z pokojů P1 až P3 má také k dispozici kuchyň na chodbě. Rozlohy pokojů P1 až P3 jsou  od 13,11 do 20,52 m2.


Pokoje typu B se sdílenou koupelnou a kuchyní


Pokoje typu B jsou v ubytovně v předzámčí tři – čtyřlůžkový B1 o ploše 24,3 m2, třílůžkový B2 s plochou 18,42 m2 a dvoulůžkový B3  s plochou 13,32 m2; Hosté těchto pokojů mohou využít společnou kuchyň a koupelnu, obojí v dosahu několika kroků po chodbě. 

Zámek Račice Recepce

Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Zámek Račice Okolí

 Při svém pobytu v areálu račického zámku se můžete vydat třeba cyklostezkou Srdcem jižní Moravy, navštívit unikátní přírodní areál Velká dohodanebo přírodní park s naučnou stezkou Rakovecké údolí. Pouhých 10 km vzdálený Vyškov s Dinoparkem a se zookoutkem s Babiččiným dvorečkem je také výletním cílem, který byste si neměli nechat ujít.

Zámek Račice

Račice 1, Račice-Pístovice
Zobrazit celou mapu